Soustředění Břehy

Poslední akcí letošní prazvláštní sezóny bylo tradiční stanování v Břehách. Kemp Buňkov navštěvujeme s mladými hasiči už pěknou řádku let a vždy se nám tu líbilo. Bohužel letos nám do karet nehrálo počasí. Velice špatná předpověď se nakonec vyplnila. I přesto jsme s dětmi absolvovali několik soutěží a her, za něž byly ti nejlepší spravedlivě odměněni.

Neustálý déšť nám sice stěžoval soutěžení, avšak my jsme využívali jakékoliv slunečné mezery, během níž se odehrála alespoň jedna soutěž. Bohužel pro nás, taková mezera byla v pátek pouze jedna. Na druhou stranu mají děti alespoň adrenalinový zážitek. Na deštivou noc ve stanu řada z nich jen tak nezapomene. Nicméně sobotní ráno jsme vítali v plné počtu plni zdraví a elánu do dalšího soutěžení.

V důsledku dešjsme bohužel byli nuceni táboření ukončit už v sobotu odpoledne a nikoliv v neděli před obědem. Volné odpoledne jsme však vyplnili uklízením a hraním společenských her, při nichž jsme si užili spoustu zábavy.