Honba za pokladem 3

Důkladně si prohlédněte přiloženou mapu, zopakujte si topografické značky a budou se hodit i světové strany (vzpomeňte si na buzolu, kde vám ukazuje sever…). Na cestu se doporučujeme vydat v holínkách.
Značka vám docela přesně napovídá, kde je schovaná indicie k číselnému kódu. Stačí v mapě sledovat čáru, kam od značky směřuje. Tam se důkladně rozhlédněte a najdete krabičku s tajnou šifrou. Tu na místě vylušti, zapiš si číslici (vždy vyjde jednociferné číslo 0-9), značku hvězdičky nebo srdíčka a pořadí číslice v kódu (podle čísla úkolu). Krabičku opět ukryj na své místo, ať si hledání mohou užít i další.
Zastavení je celkem 7 a je fakt, že pěšky je za jeden den neobejdete. Takže buďto to chce kolo, nebo si výlety rozložit na více dní. Hru necháme běžet 14 dní, takže určitě máte dost času. Až budete mít celý kód, najděte místo pokladu X a otevřete oba zámky. Vyberte si jednu odměnu, zapište se do sešitu a poklad opět důkladně uzamkněte.
Budeme se těšit na fotky z místa nálezu. V případě bezradnosti, můžete volat S.O.S. Míše nebo Janě. Doufáme, že si hru užijete, něco málo si i zopakujete… a brzy se snad uvidíme v KD. Zdravíme všechna hasičátka a hasiče. Už jste o nás dlouho neslyšeli, ale my nezahálíme a opět jsme vytvořili hasbojovku s hledáním pokladu. Tentokrát se nebudete prát se souřadnicemi. Stačí zjistit tajný kód zámků u truhly a část pokladu bude vaše.